Zapraszamy na praktyki studenckie

INSTYTUT HORTITERAPII ZAPRASZA NA PRAKTYKI STUDENCKIE. Pracuj z nami w niestandardowy sposób.

 Poszukujemy studentów KREATYWNYCH z kierunków humanistycznych i przyrodniczych oraz architektury krajobrazu. Budujemy zieloną markę i HORTI produkt dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Działamy w oparciu o nowoczesne narzędzia komunikacji. Tworzymy zielony SKYPE INFORMATOR do mobilnego marketingu.

  Każdy będzie mógł wziąć udział w  innowacyjnym przedsięwzięciu Instytutu Hortiterapii.

                                                                  Zapraszam Zofia Wojciechowska

 

 

 

Praktyki obejmują : środki przekazu i media, działy reklamy, marketingu firmy i przedsiębiorstwa.

Zagadnienia: Poznanie metod i technik komunikowania się w organizacjach gospodarczych, politycznych i społecznych. Skuteczne prowadzenie działań reklamowych i promocyjnych; tworzenie kampanii reklamowych. Działania PR jako element zintegrowanej komunikacji marketingowej. Przygotowanie fachowej wypowiedzi medialnej i analizowanie dyskursu medialnego. Przygotowanie i prowadzenie prezentacji publicznych; redagowanie treści prezentacji. Praktyczne aspekty współpracy z mediami. Komunikacja wewnętrzna w firmie. Techniki negocjacyjne w prowadzeniu sporów. Umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów. Prowadzenie spotkań i narad. Konstruowanie pism urzędowych i kancelaryjnych. Doradztwo z zakresu kultury języka (zwłaszcza komunikacji społecznej)

 

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

ZIELONY PROMIEŃ, MRĄGOWO

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt Instytut Hortitrapii

Tel. 518 921 104

www.zielonypromien.btx.pl